O nas

Perspektywa Studio zajmuje się projektowaniem oraz aranżacją wnętrz mieszkalnych, a także pomieszczeń użyteczności publicznej. Studio jest pracownią autorską prowadzoną przez dyplomowanego architekta wnętrz Elżbietę Sołtysiuk.

Projekty tworzone są w różnorodnej stylistyce. Ich celem jest osiągnięcie harmonii nie tylko pod względem kompozycji i kolorystyki - tworzona przestrzeń musi przede wszystkim sprostać wymogom funkcjonalności.

Wnętrza o przeznaczeniu publicznym (sklepy, wystawy czy inne) traktowane są specjalnie, w sposób szczególny - z wykorzystaniem szerokiej wiedzy o technikach merchandisingu. Zabiegi takie jak: wyselekcjonowanie odpowiednich materiałów, dopasowanie dekoracji do konkretnej grupy odbiorców czy też wybór i zainstalowanie odpowiedniego rodzaju oświetlenia to tylko niektóre z metod, które w konsekwencji przyczynią się do osiągnięcia sukcesu. Zastosowanie tych zasad znacznie podnosi wartość projektu, którego adaptacja w przyszłości zapewni wymierne korzyści finansowe. Jest to celem nadrzędnym przy opracowywaniu aranżacji tego typu przestrzeni publicznych.

Wszystkie nasze projekty powstają w oparciu o teorię psychologii wnętrz, która polega głównie na indywidualnym dopasowaniu kształtowanej przestrzeni. Obejmuje to nie tylko odpowiedni dobór kolorystyki, ale także mebli i materiałów oraz rodzaju zastosowanego oświetlenia.

Nasza oferta Kontakt